ikona człowiekaJak możemy pomóc? pozamech@pozamech.pl pozamech@pozamech.pl telefon +48 573 992 410 en de den mono

Pozamech - cięcie laserowe Poznań

Cięcie laserowe to sposób na cięcie metalu z niezwykłą precyzją. Jest to również niezwykle wydajny sposób na obróbkę metalu.

Do cięcia metalu używamy gorącej wiązki laserowej i odpowiedniego gazu. Wynik? Precyzja, na którą możesz liczyć.
Używamy najlepszego sprzętu i najnowszych technik, aby za każdym razem tworzyć produkt wysokiej jakości. Nie znajdziesz nic lepszego, jeśli chodzi o cięcie laserowe.
Oferujemy nasze usługi w przystępnej cenie, na którą każdy może sobie pozwolić - od właścicieli małych firm, po duże firmy, które potrzebują zamówień hurtowych.

Cięcie laserowe to proces, w którym do cięcia blach wykorzystuje się laser o dużej mocy. Wykorzystuje sterowany komputerowo mechanizm do prowadzenia wiązki laserowej w pożądany wzór i może być stosowany do każdego rodzaju metalu, który topi się poniżej temperatury roboczej.
Głównymi zaletami cięcia laserowego jest to, że można go stosować na różnych rodzajach metalu i tworzyć złożone wzory z niezwykłą precyzją.

Niezależnie od tego, czy jest to projekt osobisty, czy duże zlecenie przemysłowe, nasza firma jest do Twojej dyspozycji. Oferujemy profesjonalne usługi wycinania laserowego. Koniecznie zapoznaj się ze szczegółami oferty i skontaktuj się z nami.

Korzystamy z najnowszych technologii, które pozwalają nam na obróbkę metalu z niezwykłą precyzją. Nasza firma oferuje cięcie laserowe blach stalowych, aluminiowych i nierdzewnych. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości obróbki metalu: od blach ze stali nierdzewnej po płyty aluminiowe, od skomplikowanych kształtów po proste grawery na metalu. Ta metoda jest idealna do każdego projektu!

Aby uzyskać więcej informacji o naszej firmie prosimy o kontakt! Chętnie udzielimy Państwu niezbędnych informacji o naszych usługach oraz odpowiemy na wszystkie Państwa pytania telefonicznie lub mailowo!

Oferujemy usługi cięcia laserem zarówno klientom prywatnym, jak i komercyjnym, aby pomóc im konkurować na swoich rynkach. Zapewniamy doskonałą obsługę klienta i każdego dnia staramy się ulepszać nasze usługi, aby lepiej służyć potrzebom naszych klientów.

Używamy najwyższej klasy sprzętu laserowego oraz doświadczenia, aby zapewnić doskonałe wyniki dla szerokiej gamy metali, kształtów, rozmiarów i grubości. Nasze lasery są w stanie uzyskać czyste cięcia bez postrzępionych krawędzi, dzięki czemu Twój projekt będzie wyglądał naprawdę profesjonalnie.