ikona człowiekaJak możemy pomóc? pozamech@pozamech.pl pozamech@pozamech.pl telefon +48 573 992 410 en de den mono

Pozamech - wycinanie laserowe Poznań

Oferujemy wycinanie laserowe, nowoczesną technikę obróbki metalu, która pozwala na dużą precyzję i kreatywność. Wykonujemy cięcie laserem blach stalowych, aluminiowych i nierdzewnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami i do kontaktu z nami.

Tradycyjna obróbka metalu ogranicza się do mechanicznego lub chemicznego niszczenia powierzchni metalu. Z kolei wycinanie laserowe to technika kształtowania metalu z niezwykłą precyzją. Możemy ciąć blachę precyzyjnie bez użycia narzędzi lub bez dodatkowych materiałów.

Korzystamy z wysokiej jakości laserów. Najnowszy model lasera łączy w sobie innowacyjne technologie i wysoką moc z nową koncepcją designu i zoptymalizowaną obsługą. Przeszkolony specjalista będzie realizował Twoje zamówienie. Gwarantujemy również precyzyjne cięcie, piękne krawędzie i perfekcyjną obróbkę wszystkich zamówień.

Wycinanie laserowe jest procesem precyzyjnym i dokładnym, ponieważ wykorzystuje kontrolowaną wiązkę lasera, która pozwala uzyskać wysoką jakość bez zadziorów i postrzępionych krawędzi.
Wycinanie laserowe to nowoczesna metoda, którą można wykorzystać do obróbki blach z niezwykłą precyzją. Jesteśmy w stanie wykonać następujące usługi: cięcie laserowe blach stalowych, aluminiowych i nierdzewnych.

Różnica między wycinaniem laserowym a innymi technologiami polega na tym, że używana jest wiązka laserowa. Ta wiązka może być precyzyjnie ustawiona w stosunku do materiału arkusza i skupiona w jednym miejscu na nim przez co uzyskiwane jest perfekcyjne cięcie. Od blach stalowych po aluminiowe, zapewniamy najlepszą usługę cięcia laserowego. Skorzystaj z naszych usług już dziś. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.